Author Topic: Гаррі Поттер  (Read 2648 times)

Observer

  • User
  • ***
  • Posts: 166
Гаррі Поттер
« on: 07 July 2011, 20:49:23 »
Малкович про своє видання:

Quote
Серію про Гаррі Поттера видали найбільшим накладом. Причому переклад п’ятої і сьомої книжок видали першими у світі. Загальний наклад — десь понад мільйон примірників.

 Звичайно, перша книжка — найтиражніша. Потім — друга, третя. А далі я вже й не пам’ятаю… Взагалі, хто міг би уявити такий бум, коли всі, як і сьогодні, хвилювалися наприкінці другого тисячоліття: книжка, мовляв, помирає, а Інтернет перемагає…

 …І тут раптом Ровлінґ видає Поттера — і діти й дорослі починають запоєм це читати!

 Я взагалі вважаю, що Джоан Ровлінґ відіграла величезну роль у відродженні книжки як явища. Повернулася мода на читання. Адже ця мода ніколи й не йшла від філософських книжок, а, наприклад, від публікацій у журналі «Паризьких таємниць»…

 А щодо фільмів про Поттера. То, на мій погляд, є одна проблема в Україні. Дубляж українською… Деякі компанії беруть «підлітків», які ніколи в житті не розмовляли українською — і цей дубляж неможливо слухати. Через це я навіть не додивився передостанній фільм… Хоча сам переклад був непоганий…

Іван Малкович: «Найбільше зло для України — тотальне засилля «матрьощенків»  — «Дзеркало тижня. Україна». — №24, 01 Липень 2011.