Author Topic: Поліглоти  (Read 3637 times)

Observer

  • User
  • ***
  • Posts: 166
Поліглоти
« on: 16 June 2010, 21:19:56 »
Quote
Знавець всіх європейських мов

Це "знавець" і "всіх ... мов" напружує. 

Юрій Некрутенко

SS.

  • Veteran
  • *****
  • Posts: 706
Re: Поліглоти
« Reply #1 on: 11 September 2010, 11:35:47 »
Quote
Один з найдивовижніших у даний час поліглотів – молодий німець Себастьян Гейне. Він -гіперполіглот, який у 22 роки справедливо отримав титул «Вавилонська вежа». Він – студент індогерманського факультету філології та вільно спілкується 35 мовами
Виникають питання до цього "вільно спілкується". На які теми? Чи він може слухати лекції цими мовами і відповідати? Чи це "вільне спілкування" обмежується відвідуванням ресторану. На жаль, такі статті, це чергова журналістська сенсація, і на такі питання відповіді не дають.

Quote
Його любов до мов почалася з 7 років, коли він познайомився з грецькою, пізнаючи її в грі. Гейне тоді поставив перед собою «скромну» мету: вивчати по дві мови на рік.
Що мене завжди цікавило - навіщо? Хіба що це хобі. Чи є час користуватися вже вивченими? А ще ж і на життя потрібно заробляти.

Quote
Зіяд Юсуф Фаза володіє базовими знаннями 60 мов. Звичайно, як говорила Кларисса вище, «розуміти мову – це не значить жити в ній». Сам Фаза повинен регулярно підвищувати свою майстерність у всіх набутих мовах, щоб не «втратити форму».
Знову теж саме - коли на життя заробляти. І що таке тут - "базові знання"? Це вміння читати зі словником, чи вміння підтримувати просту розмову?

Поліглоти — Час і події. — 08/25/2010, номер #2010-34

Л.Л.

  • User
  • ***
  • Posts: 234
Re: Поліглоти
« Reply #2 on: 18 September 2010, 10:52:12 »
Знову теж саме - коли на життя заробляти. І що таке тут - "базові знання"? Це вміння читати зі словником, чи вміння підтримувати просту розмову?
- Сержант Петренко, ви скільки мов знаєте?
- Три.
- ???
- Українська, російська, англійська.
- А скажіть-но що-небудь по-англійськи.
- Хенде хох!
- Так це ж німецька!
- О! То значить я чотири знаю ....

Актуальний, між іншим, анекдот - з погляду підготовки нашої славної міліції до Євро-2012. ;)