Author Topic: Віктор Неборак  (Read 3703 times)

SS.

  • Veteran
  • *****
  • Posts: 706
Віктор Неборак
« on: 22 April 2010, 18:32:15 »
Віктор Неборак: У мене немає конфлікту між УПА та Червоною армією

Дуже добре інтерв'ю з відверто поганою - "сенсаційною" - назвою.  :-\
Зважена докладна розповідь Неборака про його людські і літературні уподобання. Видно, що це викладач літератури + батько трьох доньок  ;D

Л.Л.

  • User
  • ***
  • Posts: 234
Re: Віктор Неборак
« Reply #1 on: 22 April 2010, 21:49:48 »
Quote
Я був у журі разом із Калинцем, а Ярина була учасницею і переможцем.
Корупція?
Ні, ми тоді не були знайомі. Вона на той час була студенткою університету і журналісткою. Мій брат вчився з нею в одній групі - він ще хвалився, що в них у групі теж є поети. Та довгий час я уникав знайомства з літературними дамами. Вони небезпечні, скажімо так.
То як же все почало клеїтися?
Власне конкурс був стимулом. Були перші погляди, переглядання. Коли мій брат одружився, а він одружився на рік раніше за мене, то одна з весільних акцій була у нас вдома.
Ми запросили його друзів, була молодіжна компанія. І Ярина прийшла до нас додому. Все сталося дуже банально і просто. Я настільки маю карму лінивця, що доля привела мою дружину до мене до квартири.
Ярина Сенчишин
Quote
Для мене поетичний конкурс ім. Б.-І. Антонича «Привітання життя» розпочався 5 вересня 1994 року, коли я зателефонувала своєму однокурсникові і приятелеві Сашкові Небораку, щоб привітати його з народженням донечки. Вислухавши привітання, Сашко передав слухавку своєму старшому братові Віктору, членові журі конкурсу, який сповістив мені, що сьогодні останній день, коли приймають поетичні рукописи на конкурс. Я завагалася, бо пропозиція була несподіваною, але Віктор наполягав, і я врешті зібрала вірші до папки і понесла їх до голови журі конкурсу Ігоря Калинця.
Щось таки у їхніх розповідях не клеїться – чи то вони були знайомі, чи ні? Чи, може все ж була ота «корупція»?  :)

Critic

  • Resident
  • ****
  • Posts: 420
Re: Віктор Неборак
« Reply #2 on: 23 April 2010, 23:37:51 »
Щось таки у їхніх розповідях не клеїться – чи то вони були знайомі, чи ні? Чи, може все ж була ота «корупція»?  :)
Не домовились що журналістам казати  ;D

Observer

  • User
  • ***
  • Posts: 166
Re: Віктор Неборак
« Reply #3 on: 25 February 2011, 22:34:35 »
В "Дзеркалі тижня", яке тепер ще й "Україна" змістовна бесіда з Небораком – Віктор Неборак: «Моя українська ідентичність виникла як внутрішня незгода з несправедливістю».
Про інтелектуалів, письменників, політику.
Академічне і водночас простк подання своїх думок, але без наукоподібності. Мабуть це і викладацький досвід впливає.