Author Topic: Одеса  (Read 4705 times)

SS.

  • Veteran
  • *****
  • Posts: 706
Одеса
« on: 05 February 2010, 08:37:44 »
Найкомфортніше для життя місто України це,  - правильно, Одеса.  ;D "Адже у "перлині біля моря" найвищий рівень народжуваності, найменші житлово-комунальні тарифи та найнижчий рівень шкідливих викидів в атмосферу." А ще ж не згадали про море.
Аж раптом: Одеса - це понуре і сумне місце.  Зрозуміло, це не Берлін і не Венеція, але аж так - "понуре і сумне місце"? ???

Л.Л.

  • User
  • ***
  • Posts: 234
Re: Одеса
« Reply #1 on: 05 February 2010, 13:46:33 »
Як говорив мій дідусь: „Де родилася коза, там солодка лоза”. Якби Андрухович був одеситом, то він, зрозуміло, так би не сказав.  Я теж не вважаю, що Одеса – найкомфортніше місто України. Але то, мабуть, лише через те, що я не одеситка. Бо ж кожна жаба, як відомо, своє болото хвалить... ну чи море...:) От я, приміром, ліс люблю, а не море. А ще хтось - гори... Ну бодай з балкона на них дивитися...
Бачила мимохідь коментар на якомусь новинарському сайті. Один львів’янин написав: „Одеса, звичайно, гарне місто, але „геноцид” усе-таки найкращий у нас!”  ;D
До слова, Віктора Федоровича одесити мали би любити – за його невичерпний гумор... ;)
« Last Edit: 05 February 2010, 16:15:24 by Л.Л. »

SS.

  • Veteran
  • *****
  • Posts: 706
Re: Одеса
« Reply #2 on: 08 February 2010, 23:01:14 »
Я теж не вважаю, що Одеса – найкомфортніше місто України.
Але ж і не "понуре і сумне місце"?!

До слова, Віктора Федоровича одесити мали би любити – за його невичерпний гумор... ;)
Може тому одесити за нього і голосують  :(


Л.Л.

  • User
  • ***
  • Posts: 234
Re: Одеса
« Reply #3 on: 09 February 2010, 00:36:06 »
Quote
Але ж і не "понуре і сумне місце"?!
Take it easy! :) Може, у чоловіка якісь власні асоціації, пов’язані з містом, всяке ж буває. Я би з таких позицій назвала Одесу "нудним містом", бо коли там була вперше, то чимось отруїлася, і мене два дні страшенно нудило. До того ж, погода була кепська, та  ще й медуза вжалила... Хоча, звісно, сама Одеса й одесити тут ні до чого. І якщо "абстрагуватися" від цих обставин, то місто цілком пристойне... :)
Quote
Може тому одесити за нього і голосують  :(
А інші чому? :( Однак ні слова більше про вибори, бо як подумаю про майбутню "аватарку України" на цілих п’ять років, ::) знову нудити починає...

SS.

  • Veteran
  • *****
  • Posts: 706
Re: Одеса
« Reply #4 on: 10 February 2010, 17:41:25 »
 ще й медуза вжалила...
Так це ж екзотика!  Є що згадати  ;D

Critic

  • Resident
  • ****
  • Posts: 420
Re: Одеса
« Reply #5 on: 11 February 2010, 11:24:06 »
А ще така є точка зору:
Quote
Историческим промыслом и глупостью политиков Одессу занесло ныне в иностранное государство, которое пытается превратить кипучий и ни на что не похожий город в подобие галицийского захолустья. А это две большие разницы.
За логікою авторів, Одеса мала би Андруховичу сподобатися  8)

Л.Л.

  • User
  • ***
  • Posts: 234
Re: Одеса
« Reply #6 on: 11 February 2010, 15:36:05 »
Quote
Историческим промыслом и глупостью политиков Одессу занесло ныне в иностранное государство...
Російськомовне - значить російське?
Ну як тут анекдот не згадати:

- Скажіть, який склад населення Одеси у відсотках?
- Десять відсотків - росіяни, десять - українці, решта вісімдесят
- місцеве населення.

SS.

  • Veteran
  • *****
  • Posts: 706
Re: Одеса
« Reply #7 on: 11 February 2010, 18:35:21 »
Російськомовне - значить російське?

Саме так і було сказано чи не дружиною Путіна. "Россия - там, где русский язык". Якось так.

Л.Л.

  • User
  • ***
  • Posts: 234
Re: Одеса
« Reply #8 on: 11 February 2010, 20:17:13 »
Якщо точніше: "Россия заканчивается там, где заканчивается русский язык". Себто в космосі...;D