Author Topic: Мексика  (Read 4603 times)

SS.

  • Veteran
  • *****
  • Posts: 706
Мексика
« on: 29 September 2010, 21:26:08 »
Тут викладені декілька фото, як враження від серпневої поїздки в Мехіко. Зрозуміло, що наклацав я набагато більше, ніж виклав.

Фотоапарат я купив за три дні до виїзду і досі до кінця не прочитав інструкцію  :( Тому якість значної кількость цікавих кадрів не на такому рівні, щоб їх оприлюднювати. Може це добре, бо було би важче вибрати, що ж саме викласти.   

chassettco

  • Novice
  • **
  • Posts: 51
Re: Мексика
« Reply #1 on: 30 September 2010, 14:25:44 »
Чудові світлини, пане ! А що вам найбільше посмакувало з мексиканської кухні? А ви заходили у мексиканські книгарні?

А летовище Шарля де Ґоля вас неприбраністю свєю  не вразило?

SS.

  • Veteran
  • *****
  • Posts: 706
Re: Мексика
« Reply #2 on: 30 September 2010, 15:29:18 »
Чудові світлини, пане ! А що вам найбільше посмакувало з мексиканської кухні?
Так званий "Морський коктейль" - суміш морепродуктів (80 песо). Той самий супчик, що на фото, нічого собі. Але чогось аж такого не їв. Може не пощастило, чи навпаки...  ;D Бо ж американці, наприклад, не просто мають проблеми з травленням в Мексиці, а навіть назву цьому феномену дали — Montezuma's revenge. Ну, ще папайя, кактуси, банани, але ж це і нас є. Місцеве пиво, не знаю з чого вони його роблять, ніяке.
 
А ви заходили у мексиканські книгарні?
Власне книгарні не знайшов. Бачив лише книжкові відділи - асортимент обмежений, але переважно світові бестселери - Коельйо, Кінґ тощо. Ціни високі, вищі українських.

А летовище Шарля де Ґоля вас неприбраністю свєю  не вразило?
Часу не було роздивитися. У нас було до 2-х годин часу, але через те, що мали проблеми з поліцією, можу розповісти лише про них.  ;D Були доброзичливими, один навіть випробував свою російську, завжди, як це буває, заплутався, замість "До свидания", сказав "Здравствуйте"  ;D