У березні 1942-го родина пішки пішла до Полтави за 140 км. — Знайомі казали, що в Полтаві голод менший і німці жалісливіші. Дорогою кілька разів бачили, як матері лишали на шляху немовлят. Якось жінка на обочині покинула маля. Воно пищить, ножками об сніг б’є. Вона зняла сорочечку, поцілувала в животик і побігла. Не оглядається, вуха затуляє, волосся на собі рве, сама кричить і біжить, аж падає. Ми собі в плач, оглядаємося, а мале вже снігом засипало.
І таке питання. Англійською - Ami Tan, чому ж тоді українською Амі, чому не Емі? Між іншим, російською пишуть Эми Тан.
Quote from: Observer on 01 December 2010, 11:32:29І таке питання. Англійською - Ami Tan, чому ж тоді українською Амі, чому не Емі? Між іншим, російською пишуть Эми Тан.Я виходив з того, що вона китаянка, тож і називається по-китайськи. Тоді ж знайшов болгарське посилання де болгарською було саме Ами. А російською ще на той момент нічого не було. Кирилицею більше не знайшов.
Дамски клубФилмът е създаден по едноименния бестселър на Ами Тан и разказва епическата история на четири фамилии. Техните съдби са изпълнени с радост, скръб и богатство. От разбитите им мечти в началото на века в Китай до тайните на модерния Сан Франциско лентата преминава през надеждите, мечтите и триумфа на две поколения, разкрити през множеството случки, преживяни и променили живота на героите.